Přečtěte si:  Reportáž Smartcityvpraxi.cz: Za elektrobusy dobíjenými z tramvajové sítě do Krakova
Pozvánky na akce


Stalo se


Murrelektronik na veletrhu SALIMA TECHNOLOGY

Akce již proběhla.

30.1.2018 Murrelektronik představí nejen svoje klasické produktové portfolio, ale hlavně nové produkty, které splňují vysoké a specifické nároky oblasti Food & Beverage.

Mezinárodní veletrh potravinářských technologií SALIMA TECHNOLOGY, který se koná 27. 2. – 2. 3. 2018 v areálu Výstaviště Brno, je určen českým i zahraničním výrobcům a dodavatelům z oborů potravinářské technologie, automatizace v potravinářství, popřípadě robotická výroba.

Navštivte Murrelektronik: Hala V, stánek č. 083.

Na veletrhu Salima představí Murrelektronik produkty s mnohostranným využitím v oblasti Food & Beverage, které plní vysoké nároky právě tohoto speciálního průmyslového odvětví.

Potravinářský průmysl se technologicky rychle vyvíjí. Je zde patrná silná tendence k decentralizaci – nejen u přípravných a navazujících procesů, ale také v obzvláště citlivé oblasti otevřeného potravinářského procesu a primárního balení.

Pro zajištění rostoucích nároků na flexibilitu a modularitu je využití perspektivních technologií nutností.

Murrelektronik zde využívá své odborné poznatky získané během mnoha let v oblasti decentralizované instalační technologie. Činí tak v podobě nových produktů, které splňují nejvyšší požadavky na hygienický design.

Moderní, kompletně decentralizované instalační koncepce umožňují zkrácení doby instalace a usnadňují údržbu a servis. Využitím pasivních rozbočovačů nebo sběrnicové technologie lze mnohonásobně snížit množství propojovacích kabelů v hygienickém prostředí.

Cube67 F&B = sběrnicové moduly v IP69K z nerezové oceli (viz foto nahoře)

Decentralizované instalace až do zóny 1

•    Trvalý stupeň krytí IP69K

•    Uzavřené pouzdro z nerezové oceli

•    Velmi dobré možnosti čištění

•    Osvědčená technologie Cube67

•    Integrace systému IO-Link

Murrelektronik

Foto © Murrelektronik

Akce již proběhla. Více o produktech společnosti Murrelektronik na www.murrelektronik.cz

 Přečtěte si také související články:

Murrelektronik: profesionální konektivita pro mobilní pracovní stroje

4.9.2017 Mobilní pracovní stroje představují pestrou škálu výrobků, často s velmi specifickými požadavky na konkrétní provozní podmínky. Tomu odpovídají i nároky na jejich dílčí komponenty, včetně propojovacích prvků. Pro každého, kdo potřebuje komponenty přesně přizpůsobené zvláštním účelům, ale nechce sázet na řešení typu „udělej si sám“, nabízí profesionální řešení společnost Murrelektronik, specializovaná na konektivitu mezi stroji a zařízeními a stavějící své jedinečné know-how na desítkách let zkušeností v tomto oboru. 


Modlight Illumix: Dokonalé osvětlení v kvalitě denního světla

6.6.2017 Společnost Murrelektronik Vám představuje svoji novou řadu průmyslových svítidel Modlight Illumix. Díky bezúdržbové LED technologii s dlouhou životností dosáhnete optimálního osvětlení strojů a zařízení v kvalitě denního světla. „Slim Line“ světla jsou se svou kompaktní konstrukcí dokonalým řešením pro aplikace ve strojích a zařízeních se stísněnými prostory. V drsných průmyslových podmínkách jsou vhodným zdrojem světla svítidla „Classic Line“. Mají hliníkový kryt a 4 mm silné jednotabulové bezpečnostní sklo. Jejich integrace je vhodná téměř do všech klasických strojů a zařízení. 


Modlink Vario = spojení pneumatiky, hydrauliky a elektroniky v jednom

9.5.2017 Propojení strojních součástí je nyní naprosto jednoduché – s Modlink Vario, praktickou spojkou společnosti Murrelektronik v klasickém formátu obdélníkových konektorů. Jeden pohyb stačí pro zapojení a odpojení pneumatického, kapalinového a energetického systému, i pod tlakem, avšak spolehlivě a bez úniku média. 


Mico Pro = Maximálně modulární kontrola proudu

13.3.2017 Mico Pro je nový a inovativní systém od společnosti Murrelektronik pro sledování proudu. Modulární konstrukce umožňuje přizpůsobit systémy přesně konkrétní aplikaci, což poskytuje příznivý poměr nákladů a užitku při maximální úspoře prostoru. Patentované vypínací chování zajišťuje maximální disponibilitu stroje. Další výhodou je integrovaný koncept distribuce potenciálů, která výrazně redukuje instalaci v rozvaděči. 


Diagnostika hračkou

6.3.2017 Sběrnicový systém Cube společnosti Murrelektronik nabízí rozsáhlé diagnostické možnosti. Nová diagnostická brána Cube67 (gateway) přístup k těmto datům nyní ještě více usnadňuje. Toto řešení se snadno implementuje, zajišťuje jasná hlášení při poruše a díky rychlejšímu odstranění poruch umožňuje vysokou disponibilitu strojů a zařízení. 


Murrelektronik dává nahlédnout do svého výrobního procesu a prověřování kvality

2.9.2015 Společnost Murrelektronik, o niž se lze na našich stránkách vícekrát dočíst, je specialistou na konektivitu mezi stroji a zařízeními. Pro zákazníky, kteří se nespokojí s pouhým popisem nabízených produktů a ucelených řešení, nýbrž si také chtějí sami prověřit výrobní procesy a kontrolu kvality, jsou nyní nabízena informační videa – nově s českými titulky:


Zjistěte více informací o produktech Murrelektronik

13.8.2015 Společnost Murrelektronik, o niž se lze na našich stránkách vícekrát dočíst, je specialistou na konektivitu mezi stroji a zařízeními. Pro zákazníky, kteří se již ve službách a produktech Murrelektronik orientují, jsou nyní nově k dispozici videopořady o konkrétních produktech a řešeních s českými titulky.  


Jak zefektivnit výrobu: Postavte si výrobní linku na míru

4.8.2015 Průmyslové výrobní procesy čelí v posledních letech několika významným výzvám: Konkurenční síly tlačí na nákladovou efektivnost výrobního procesu a zároveň vedou k potřebě tento výrobní proces co nejvíce přizpůsobit konkrétním požadavkům zákazníků. Na pomoc dodavatelům výrobních linek v této situaci přicházejí specializované firmy, jejichž posláním je zajištění konektivity mezi stroji a zařízeními. Naše tipy

Copyright © 2012 – 2019 Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services