Přečtěte si:  Zpráva včetně prezentací z jubilejní, desáté konference Elektrické autobusy pro město


Pozvánky na akce


Stalo se


Schmachtl: snadné sestavování přípojných míst

25.4.2016 Společnost Schmachtl představuje produkty německého výrobce A. & H. Meyer, který vyrábí kabelové organizéry a přípojné boxy pro snadné připojování výpočetní techniky a spotřební elektroniky k silovým a datovým sítím.

V nabídce jsou boxy stolní, profilové, vestavné boxy výsuvné, výklopné či otočné, osazené zásuvkami 230 V, příp. dle přání zákazníka datovými, anténními a multimediálními konektory, a také velmi praktické pohyblivé kabelové organizéry v provedení černém, bílém, stříbrném, šedém a průsvitném, odolné proti nášlapu, připojitelné k podlaze, nábytku či ke stropu.

Vestavný otočný hliníkový box TURN včetně USB
Vestavný sloupek Energy Tower

Stolní přisazený box GLOBAL se připevní nalepovací nebo šroubovací příchytkou.

Novinkou na trhu je netbox SPOT. Jedná se o velmi malý plastový box kruhového tvaru o průměru 50 mm bez designového rámečku. Instaluje se do něj buď 1 zásuvka 230 V, včetně pevného napájecího kabelu s úhlovou vidlicí, nebo 2 oboustranné datové konektory, případně datové konektory v kombinaci s HDMI nebo USB. Připevní se k desce stolu pomocí 4 šroubů.

Netbox SPOT

Pro protažení kabelů skrz desku stolu slouží kovová kabelová průchodka (obrázek vpravo), která se dodává v 5 různých povrchových úpravách – nerez, matný nikl, leštěný a matný chrom, matná černá.

Na přehledném e-shopu  www.pripojenipracoviste.cz, je možné si vybrat z velkého množství různých přípojných boxů a hlavně si je jednoduše sestavit přesně podle svých představ.

Schmachtl CZ

Foto © Schmachtl

Přečtěte si také:

Schmachtl představuje novinky v konektorové instalaci gesis

11.11.2014 Konektorové propojení svítidel pomocí systému gesis nabízí firma Wieland již více než 30 let a elektroinstalace s použitím tohoto systému je nejrozšířenější na světě. Sortiment produktů společnosti Wieland zahrnuje více než 20 tisíc druhů komponent využívaných v oborech automatizace, řízení a elektrotechniky. S využitím konektorů, které nahrazují standardní svorkovnici svítidla, lze ušetřit až 70 % nákladů na zapojení a oživení zařízení. 


Nové PLC + HMI = Samba

26.9.2014 Na neustále se vyvíjející potřeby zákazníků na trhu PLC reaguje nedávno uvedený produkt společnosti Unitronics, kontrolér SAMBA, představitel nové tržní kategorie nízkonákladových all-in-one PLC s barevným dotykovým displejem. Tvoří jej jednotka s 3,5palcovou, 16bitovou barevnou dotykovou obrazovkou, PLC a I/O. Programování probíhá v systému VisiLogic a komunikační port RS232 lze doplnit o dva další porty  


LED reflektorová svítidla McLED

21.5.2014 Společnost Schmachtl CZ, výhradní zástupce světových výrobců v oblasti elektrotechniky, elektroniky a strojírenství, představila na letošním veletrhu AMPER profesionální reflektorová LED svítidla McLED. Tato svítidla řady LEDpot, LEDstream, LEDcannon a LEDheaven jsou vybavena chipy a drivery předních světových výrobců a patentovaným systémem chlazení, který dovoluje dosahovat velkých výkonů – až 1000 W.  


Vodicí řetězy MURRPLASTIK

26.6.2013 Společnost Schmachtl představuje vodicí řetězy od renomovaného německého výrobce Murrplastik Systemtechnik. Tato zařízení umožňují pohyblivé uložení kabelů nebo hadic i o velkém průměru, a zajišťují tak jejich nucené vedení s definovaným poloměrem ohybu a současně také mechanickou ochranu před vlivy okolního prostředí. 


Revoluce v sestavování přípojných míst

30.5.2013 Společnost Schmachtl CZ přichází s řešením, které významně usnadní uživatelům výpočetní techniky a spotřební elektroniky připojování k silovým a datovým sítím. Ke snadnému připojení slouží přípojné boxy, které se mohou zabudovat buď do stolu, nebo na stůl, a tím ulehčit připojení k různým sítím. Není třeba hledat někde pod stolem kabely pro připojení počítače, příp. telefonů, tiskáren, monitorů, dataprojektorů a dalších zařízení.  


Naše tipyCopyright © 2012 – 2021 Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services