Přečtěte si:  Plán autonomní mobility otevírá dveře automatickým silničním vozidlům v ČR


Pozvánky na akce


Stalo se
Murrelektronik na veletrhu Amper 2015

Jak uniknout z labyrintu instalací?

14.3.2015 Dobrý instalační koncept spojuje všechny I/O body v jednom zařízení nebo jednom stroji ekonomickým způsobem s řídicím systémem. Ale znamená ekonomický přístup pro každého to samé?

Pokud jde o výběr správného instalačního konceptu, pak odpovědné osoby často rozhodují ve strojírenských podnicích podle velmi odlišných kritérií. Pro některé je hlavní cena: co je nejvýhodnější, bude nainstalováno. Jiní se zaměřují na snadnou rozšiřitelnost stroje v průběhu budoucích let, proto se vždy hodí mít vhodné podmínky pro úpravy a vylepšení. Další věnují velkou pozornost diagnostickým funkcím. Pokud někde dojde k chybě, pak ji lze zobrazit a neprodleně opravit, protože každá minuta se počítá.

Materiálové náklady, časová náročnost a dostupnost se tak v různých společnostech cení velmi odlišně. Je to otázka firemní filozofie. Na základě společných zkušeností nás a našich zákazníků vyvinula společnost Murrelektronik různé koncepty, které tyto filozofie následují.

Při stavbě stroje nebo linky se uvažuje nad několika různými variantami, přičemž každá má své nesporné výhody. Proto vám nenabízíme jen jedno řešení, ale hned dvě nebo tři alternativy a to dává zákazníkovi možnost rozhodnout se pro tu nejvýhodnější. Pak již nezažijete rozhodování typu: „Máme změnit koncept nebo zůstat u stávajícího?“. Místo toho zazní otázka: „Který z těchto konceptů se nám zamlouvá nejvíce?“

Na veletrhu AMPER 2015 se společnost Murrelektronik prezentovala s mottem „Jak uniknout z labyrintu instalací?“... A jaká je Vaše filozofie?

Murrelektronik

Foto © Murrelektronik

Pro více informací navštivte www.murrelektronik.cz

Kontakty:

Murrelektronik CZ spol. s r.o.
Průmyslová 762
CZ-333 01 Stod

Tel.: +420 377 597 935
Fax: +420 377 597 929
E-mail: info@murrelektronik.cz

Přečtěte si také:

Murrelektronik dává nahlédnout do svého výrobního procesu a prověřování kvality

2.9.2015 Společnost Murrelektronik, o niž se lze na našich stránkách vícekrát dočíst, je specialistou na konektivitu mezi stroji a zařízeními. Pro zákazníky, kteří se nespokojí s pouhým popisem nabízených produktů a ucelených řešení, nýbrž si také chtějí sami prověřit výrobní procesy a kontrolu kvality, jsou nyní nabízena informační videa – nově s českými titulky:


Online shop Murrelektronik: instruktážní video s českými titulky

24.8.2015 Společnost Murrelektronik, o niž se lze na našich stránkách vícekrát dočíst, je specialistou na konektivitu mezi stroji a zařízeními. Kromě ucelených řešení nabízí svým zákazníkům i specializované dílčí komponenty. Nejrychlejší způsob, jak si vybrat ten pravý pro potřebu konkrétního řešení, je využít nově koncipovaný internetový obchod této firmy. 

Zjistěte více informací o produktech Murrelektronik

13.8.2015 Společnost Murrelektronik, o niž se lze na našich stránkách vícekrát dočíst, je specialistou na konektivitu mezi stroji a zařízeními. Pro zákazníky, kteří se již ve službách a produktech Murrelektronik orientují, jsou nyní nově k dispozici videopořady o konkrétních produktech a řešeních s českými titulky.  


Jak zefektivnit výrobu: Postavte si výrobní linku na míru

4.8.2015 Průmyslové výrobní procesy čelí v posledních letech několika významným výzvám: Konkurenční síly tlačí na nákladovou efektivnost výrobního procesu a zároveň vedou k potřebě tento výrobní proces co nejvíce přizpůsobit konkrétním požadavkům zákazníků. Na pomoc dodavatelům výrobních linek v této situaci přicházejí specializované firmy, jejichž posláním je zajištění konektivity mezi stroji a zařízeními. 


Emparro® 3~ = mimořádná spolehlivost, neobvyklá výkonnost

15.6.2015 Skupina produktů Emparro od společnosti Murrelektronik byla rozšířena o další novinku – třífázově napájené spínané zdroje Emparro 3~ pro rozvody napětí 24 V DC, které jsou významnými prvky při budování napájecích soustav nejvyšší kvality. Charakterizují je mimořádná spolehlivost a integrovaná výkonová rezerva, při zachování minimálních nároků na prostor v rozváděči. 


Murrelektronik: Zaregistrujte se do nového online shopu

30.4.2015 Murrelektronik představuje nový online shop, díky jehož výhodám získáte komplexní a přehledné informace o produktech Murrelektronik. Co nový online shop nabízí? 


Novinky Murrelektronik na AMPERu 2015

14.4.2015 Online dostupné informace jednoduchým způsobem – to je služba v současné době velmi žádaná. Společnost Murrelektronik takovouto službu svým zákazníkům poskytuje: Na veletrhu AMPER 2015 jsme měli možnost vyzkoušet si novou verzi aplikace pro mobilní telefony, pomocí které lze nejen vyhledat všechny potřebné informace o výrobku, ale nově je také možné výrobek online objednat. Vedle této novinky naši redakci zaujaly různé koncepty pro instalaci strojů a moduly MASI68 pro distribuované rozvody. 


Spousta drobných úspor s MIRO 6,2 Pluggable

5.11.2014 Elektromagnetická relé podléhají mechanickému opotřebení, takže je nutné je průběžně měnit. Proč to nedělat rychleji s relé MIRO 6,2 Pluggable od Murrelektronik? Celá modelová řada je vybavena výměnným systémem, který umožňuje jednoduché vyjmutí staré cívky a vložení cívky nové. Celý úkon tím pádem nezabere více než několik sekund. 


 

Naše tipyCopyright © 2012 – 2024 Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services