Přečtěte si:  Pozvánka s třídenní vstupenkou na veletrh URBIS


Pozvánky na akce


Stalo se
Vyhledávání dat nebylo nikdy snazší

17.4.2023 Výběr správných dat, obsahujících informace o produktu, bývá v projekční praxi časově náročným procesem. Nový EPLAN Data Portal s inovovaným uživatelským rozhraním a vylepšenými vyhledávacími algoritmy však vyhledávání zjednodušuje a zrychluje více než kdykoli dříve. Díky rozšířeným parametrům pro vyhledávání rychle najdete přesně ty komponenty, které potřebujete.

ZVĚTŠIT OBRÁZEK

Od letošního roku je už databáze EPLAN Data Portal k dispozici výhradně cloudovém prostředí EPLAN.  Díky aktualizovanému uživatelskému rozhraní nové verze EPLAN Platforma 2023 získají uživatelé mnoho vylepšení pro vyhledávání a výběr dat zařízení. Vylepšené vyhledávací algoritmy a parametry usnadní rychlé nalezení odpovídajících komponent ke stažení. Navíc zvýšený výpočetní výkon systému zajišťuje vyšší rychlost při výběru komponent.

ZVĚTŠIT OBRÁZEK

Podpora nových funkcí pro ABB a Siemens

K dalším výhodám EPLAN Data Portal patří podpora nových funkcí pro výběr zařízení od společností ABB a Siemens, které zjednodušují konstrukční práce, a to i včetně dat pro americký standard NFPA.

Globální konfigurátor ABB e-Configure podporuje výběr např. motorových jističů, jisticích relé a výkonových vypínačů. Prostřednictvím nástroje Siemens Electrical Product Finder mohou konstruktéři nalézt data pro kompaktní spouštěče Sirius, relé přetížení, monitorovací relé a jiné přístroje.

ZVĚTŠIT OBRÁZEK

EPLAN Data Standard zapustil kořeny

V současné době více než půl milionu přístrojů a zařízení odpovídá novému datovému standardu pro vysokou kvalitu dat – EPLAN Data Standard. „A samozřejmě chceme tento standard rozšířit ještě více“, říká EPLAN Director Master Data Business Timm Hauschke. Kroky k tomu byly již učiněny, a to v podobě integrování dalších skupin produktů, včetně fluidních technologií. Společnost Festo, jeden z nejvýznamnějších dodavatelů v oblasti fluidní techniky, již vložila na portál čtvrtinu ze svých téměř 50 000 údajů v kvalitě požadované standardem EPLAN Data Standard.

Více informací najdete na webových stránkách www.eplan.cz/dataportal

Eplan Software & Service GmbH & Co. KG.

Foto © Eplan Software & Service GmbH & Co. KG.

Více na www.eplan.cz

Přečtěte si také:

Maximální zákaznické výhody z digitální transformace

12.4.2023 Partnerský program EPLAN Partner Network byl založen před více než dvěma lety a v průběhu této doby se do programu zapojilo přibližně šedesát společností. Strategičtí partneři jako Phoenix Contact, Siemens a Rockwell Automation a technologičtí partneři – včetně společností ABB, Lapp Kabel, Wago a Weidmüller – se potkávají na jednom základním principu: 


Digitální projektování mění zažitou praxi v chemickém průmyslu

31.3.2022 Digitální transformace již dávno není doménou projektů firem z automobilového průmyslu. Výhody v digitálním návrhu projektu, rychlé vzdálené výměně připomínek i využívání předdefinovaných maker umí docenit i projekty v chemickém průmyslu. Samozřejmě za přispění produktů a služeb společnosti EPLAN. 


H+D Elektromontáže: Digitalizace jako cesta k rychlejší výrobě a zpracování většího objemu zakázek

9.3.2022 Na základě pilotního projektu si ve společnosti H+D Elektromontáže ověřili, že digitalizace při výrobě rozváděčů dává smysl a stává se nutností pro další rozvoj firmy. Nový výrobní proces je založen na precizním projektování a vytvoření digitálního 3D modelu. Využívá přitom synergie silných partnerů – EPLAN a Rittal. 


EPLAN eVIEW Free nyní s AR funkcemi – funkcemi pro rozšířenou realitu

20.7.2021 Výrobci rozvaděčů nyní mohou při příštím setkání se subdodavatelem či systémovým integrátorem jednoduše vzít svůj smartphone a promítnout digitální prototyp rozvaděče přímo na stole u generálního ředitele. Nebo přímo ve výrobním závodu zákazníka. Zní to vskutku fantasticky – ale už je to realita! Nový doplněk pro rozšířenou realitu (AR) cloudového softwaru EPLAN eVIEW Free v kombinaci s bezplatnou aplikací Vuforia od PTC umožňuje zobrazení kompletně sestaveného rozvaděče ve virtuálním prostoru. 


EPLAN eMANAGE: snadné nahrání, sdílení a správa projektů v cloudu

10.5.2021 Digitální transformace inženýrské práce pokračuje. Společnost EPLAN v rámci svých cloudových služeb představuje novou aplikaci EPLAN eMANAGE pro spolupráci napříč projekty. Umožňuje vám nahrávat projekty z platformy EPLAN do cloudového prostředí, tam je sdílet a pracovat na nich. Již v půli března uvedl EPLAN bezplatnou verzi aplikace a její rozšířená, placená verze bude následovat v srpnu 2021. 


Objevte hluboký vesmír vědomostí s EPLAN Certified Enginee

19.4.2021 Staňte se expertem v projektování. Tak zní proklamace programu EPLAN Certified Engineer (ECE). Příprava kvalitní projektové dokumentace není jen otázkou softwarových systémů – důležitý je i uživatel a dodavatel softwaru. Faktory, které do značné míry určují efektivitu, jsou znalosti, praxe a zkušenosti. Své o tom ví také firma INVERA s.r.o. z Rakovníku, která vyrábí jednoúčelové hydraulické lisy určené především pro plastikářství a gumárenský průmysl. 


Zaměřeno na integraci ERP/PLM a vývoj nových rozhraní

24.3.2021 Nový partnerský program, který společnost EPLAN připravila na konci roku 2020, spojuje celosvětové odborné znalosti spolupracujících partnerských firem, a zvyšuje tak přínosy pro zákazníky. Program EPLAN Partner Network (EPN) definuje společné závazné cíle pro podporu integrace systémů v celém hodnotovém řetězci. Uživatelům to přináší zlepšení kontinuity dat a integrace systémů, zejména v oblastech PLM, ERP a PLC, jakož i simulací. 


 

Naše tipy

Copyright © 2012 – 2024 Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services